Strona główna BIP Wersja chińska Wersja włoska Wersja hiszpańska Wersja ukraińska Wersja czeska Wersja niemiecka Wersja rosyjska Wersja francuska Wersja angielska
Szukaj
O regionie
Gospodarka
Rolnictwo
Turystyka
Sport
Kultura
Nauka i edukacja
Rozwój regionalny
Współpraca z zagranicą
Fundusze Europejskie
Środowisko
Obsługa klienta
Tablica informacyjna
Prawo
Centrum prasowe
Organiz. pozarządowe
 Pozostałe strony Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót
 Pozostałe strony ›› Nasze serwisy 
Nasze serwisy
Zapraszamy także do odwiedzenia pozostałych serwisów internetowych funkcjonujących w ramach działań informacyjnych Samorządu Województwa Opolskiego:

www.bip.opolskie.pl - Biuletyn Informacji Publicznej serwisu internetowego Samorządu Województwa Opolskiego w Opolu

www.ocrg.opolskie.pl - serwis informacyjny Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki adresowany do przedsiębiorców i inwestorów. W serwisie znajdziecie Państwo aktualności gospodarcze, informacje o koniunkturze gospodarczej oraz możliwościach wsparcia przedsiębiorstw i działań innowacyjnych. OCRG jest Instytucją Zarządzającą procesem wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji (RSI) dla województwa opolskiego. W jego strukturze działa także Wydział Wdrażania RPO WO 2007-2013 jako punkt przyjmowania, rozliczeń i kontroli wniosków przedsięwzięć realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa na lata 2007-2013.

www.turystyka.opolskie.pl - serwis promocyjno-informacyjny prezentujący walory turystyczne Opolszczyzny adresowany do turystów, jak i osób odwiedzających region opolski. Dzięki interaktywnej mapie województwa opolskiego zapoznacie się Państwo z wyjątkowymi miejscami i wydarzeniami na terenie regionu, zarezerwujecie nocleg w wybranym hotelu, pensjonacie lub gospodarstwie agroturystycznym, wirtualnie poznacie najpiękniejsze zakątki i szlaki turystyczne Opolszczyzny.

www.pokl.opole.pl - serwis informacyjny dotyczący Systemu Wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie opolskim. W serwisie znajdziecie Państwo informacje o priorytetach programu, organizowanych przedsięwzięciach i konkursach, niezbędne dokumenty oraz raporty o stanie realizacji programu PO KL w regionie opolskim.

www.odnowawsi.eu - serwis promująco-informacyjny działania Samorządu Województwa Opolskiego w ramach rozwoju wsi opolskiej. W serwisie znajdziecie Państwo informacje o najważniejszych programach realizowanych w ramach programów Odnowa Wsi Opolskiej, Leader, Produkt Tradycyjny „Opolskie specjały" oraz Energie Odnawialne na terenie Opolszczyzny. Serwis jest adresowany przede wszystkim do wszystkich mieszkańców gmin i sołectw województwa opolskiego oraz do stowarzyszeń uczestniczących w programach rozwoju wsi opolskiej.
Informację wprowadził (a): Zespół Prasowy (2008-03-18 14:32:53)
Informację zmodyfikował (a): Violetta Ruszczewska (2015-02-03 10:58:58)
 Zobacz także PDF - pliki PDF  Powiększ tekst - powiększ tekst  Zmniejsz tekst - pomniejsz tekst  Drukuj - wydrukuj  Do góry
Data aktualizacji: 2016-12-01
Liczba odwiedzin: 38377596
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.