Strona główna BIP Wersja chińska Wersja włoska Wersja hiszpańska Wersja ukraińska Wersja czeska Wersja niemiecka Wersja rosyjska Wersja francuska Wersja angielska
Szukaj
O regionie
Gospodarka
Rolnictwo
Turystyka
Sport
Kultura
Nauka i edukacja
Rozwój regionalny
Współpraca z zagranicą
Fundusze Europejskie
Środowisko
Obsługa klienta
Tablica informacyjna
Książka teleadresowa
Praca w Urzędzie
Nagrody Marszałka i patronaty
Przetargi
Zamówienia publiczne
Komunikaty
Konkursy
Konkursy ofert - zadania publiczne
Opłaty za korzystanie ze środowiska
Prawo
Centrum prasowe
Organiz. pozarządowe
 Tablica informacyjna Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót
 Tablica informacyjna 
Tablica informacyjna
Tablica informacyjna to zbiór podstron naszego serwisu najczęściej odwiedzanych przez internautów jak i Klientów Urzędu - zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Skróty do zamieszczonych informacji przeniosą Państwa na podstrony funkcjonującch w Biuletynie Informacji Publicznej jak i w serwisie internetowym Samorządu Województwa Opolskiego.

Książka teleadresowa wraz z wyszukiwarką zawiera informacje kontaktowe do pracowników Urzędu Marszałkowskiego.

Praca w Urzędzie to zbiór podstron z informacjami o wolnych miejscach pracy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego, sposobie i regulaminie rekrutacji pracowników oraz informacje o stażach i praktykach organizowanych przez Urząd.

Oferty pracy w Brukseli to zbiór dokumentów z informacjami o wolnych miejscach pracy w Brukseli. Informacje są zamieszczone w trzech językach: angielskim, niemieckim i francuskim.

Przetargi to dział serwisu, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje na temat ogłoszonych przez Urząd przetargów.

Zamówienia publiczne to podstrona, na której znajdziecie Państwo regulamin i zarządzenia sprawie zasad udzielania zamówień publicznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego.

Komunikaty to dział, w którym zamieszczane są niezwykle ważne informacje związane z funkcjonowaniem Urzędu.

Konkursy to dział, w którym znajdziecie Państwo zaproszenia do udziału w nowych konkursach organizowanych przez Samorząd Województwa Opolskiego oraz informacje o następnych edycjach konkursów związanych z promocją regionu opolskiego.

Konkursy ofert na zadania publiczne to dział przeznaczony przede wszystkim dla organizacji pozarządowych, w którym zamieszczane są aktualne informacje o ogłoszonych konkursach jak i publikacje wyników konkursów już rozstrzygniętych.

Następne podstrony tego działu będą dodawane w trakcie funkcjonowania serwisu w oparciu o Państwa sugestie i uwagi do jakich informacji chcielibyście Państwo dotrzeć najszybciej.
Czekamy na listy od Państwa pod adresem: biuro.prasowe@umwo.opole.pl

Informację wprowadził (a): Urząd Marszałkowski w Opolu (2008-04-14 11:54:12)
Informację zmodyfikował (a): Urząd Marszałkowski w Opolu (2008-04-14 11:56:22)
 Zobacz także PDF - pliki PDF  Powiększ tekst - powiększ tekst  Zmniejsz tekst - pomniejsz tekst  Drukuj - wydrukuj  Do góry
Data aktualizacji: 2016-12-01
Liczba odwiedzin: 38285241
 
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.